L’unica Bahçe Mobilyaları

Bahçe mobilyaları sektöründe altı yıldır başarılı bir grafik sergileyen L’unica bahçe mobilyaları sektöründe gelişmeleri yakından takip ediyor.

Yurt dışındaki bahçe mobilyalarının en büyük takipçisi L’unica Türkiye bahçe mobilyası sektörünün çizgilerini belirliyor. Uygun fiyata kaliteli ürün sloganı ile hareket L’unıca bir bahçede sahip olmanız gereken tüm ayrıntıları sizin için düşünmüş. Uygun fiyata ve kaliteli bahçe mobilyaları ile sizlerle buluşan L’unıca sektöründe bu konuda öncü durumda.

Bahçe mobilyalarında yeni trendlerden olan naturel dokulu sentetik malzemeler L’unica’ nın usta ellerinde şekillenerek ülkemizde satışa sunuldu. Üretimin her safhasını titizlikle takip edildiği tasarımlar tam anlamıyla birer şaheser.

Bütün ürün gruplarında 8 farklı renk ve sentetik örgü seçeneği ile sizlerin beğenisine sunulan bahçe mobilyaları 1.sınıf teak ağacından üretilmiş.

Patentli dizaynları ile dünya devleri ile yarışan L’unıca’nın salıncağı ise bahçenizin vazgeçilmezi olacak.4 farklı renk seçeneği ile paslanmaz çelikten üretilen salıncak tam olarak arkaya yatabilme özelliği ile bahçenizde huzurlu dakikalar geçirmenizi sağlıyor.

bahçe-dekorasyonu-nasıl-olmalı bahçe-mobilyaları