Mirror Fabbrica Banyo Dekorasyonu

Dekoratif ayna aksesuarları dikkat çeken yenilikçi marka Mirror Fabrica birbirinden değişik aynaları banyolara tarz katacak.

Ayna anlayışını değiştiren isim Mirror Fabbrica yenilikçi teknolojisi ile ayna kavramını bir kez daha düşünmenizi sağlıyor. Banyo aynaları konusunda 25 yıllık bir tecrübeye sahip olan Mirror Fabbrica kendine özgü newlife style tekniği ile göz kamaştırıyor. New life style tekniği ayna üzerindeki çeşitli pürüzlerden oluşan ışık kırılmalarını aynadaki yansımalar ile birleştiğinde ortaya çıkan görsel bir şölen.

Her geçen gün ürün gamına yenilerini ekleyen Mirror Fabbrica’nın müşterileri arasında iç mimarlar, özel konutlar, mimarlar ve tasarımcılar bulunmakta.

NEXEF Design adında iç mimari, endüstriyel tasarım, grafik tasarım ve resim alanlarında kendi tasarım ekibi de bulunan Mirror Fabbrica, her geçen gün daha fazla tercih ediliyor.Tamamen Türkiye’de tasarlanan ve üretilen el yapımı aynalar,  firmanın politikasının da bir yansıması olarak butik bir tarzda üretiliyor. Müşterilerinin isteklerini de göz ardı etmeyen Mirror Fabric kişilerin istedikleri renk ve ebatlarda üretim gerçekleştirebiliyor.

Mirror Fabric ile banyolarınız şıklık yarışmasında bir adım daha öne çıkacak.

Banyolarınızda klasiklikten ödün vermeden ayna setlerine yer vermek isterseniz Asortie Klasik Mobilya nın ayna setleri tam sizlerin aradığı şey. Topkapı ayaklı boy aynası ile banyolarınızı şıklığın yansımalarını yaşayacaksınız. Duvara monte edilebilen Topkapı ayaklı boy aynası istenilen renk ve ölçüde üretilebiliyor. Osmanlı motiflerinden ilham alınarak tasarlanan Topkapı Boy Aynası özel sawaroski taşlar ile süslenmiş.

mirror-banyo-dekoru mirror-fabbrika-banyo