Mobilya ve Dekorasyonun Merkezi İstanbul

İstanbul birçok alanda dünyanın lider kentleri arasında. Bilimden sanata, teknolojiden sahip olduğu eşsiz kültüre kadar birçok artısı ile dünyanın başkenti olma yolunda ilerliyor.

Mobilya ve dekorasyon alanında son yıllarda yaptığı ataklar ile birçok Avrupa Kenti’nin önüne geçen İstanbul, bu alanda vermiş olduğu mükemmel tasarımlar ve uluslararası Fuar’larda sergilemiş olduğu performans ile göz kamaştırıyor.

Her yıl düzenlenen İMOB İSTANBUL MOBİLYA FUARI ile dünyaya açılan İstanbul mobilya ve dekorasyon tasarımları her geçen gün daha fazla ülkeye ihraç edilir hale geliyor.

Mobilyanın başkenti olan İstanbul’daki gelişmeleri takip etmek ve mobilya alanındaki güncel haber ve kampanyaları ve en son çıkan modelleri tüketiciye sunan yepyeni bir web sitesi yayın hayatına başladı.

İstanbulmobilyamerkezi.com sahip olduğu zengin içeriği, reklam unsurlarına boğmadan yazılmış haberleri, doğru ve güvenilir bilgileri ile mobilya ve dekorasyon alanında doğru bilgiye ulaşmak isteyen internet kullanıcılarına özgün fikirler sunuyor. Sadece tüketicilerin değil, iç mimarlar ve dekoratiflerin de bilgi ve görüş almak için ziyaret ettiği İstanbul mobilya merkezi.com da herkesi ilgilendiren mobilya ve dekorasyon haberlerine ulaşmak mümkün.

Kullanıcının aradığı bilgiyi çok kolay şekilde bulmasına yardımcı olacak basit bir arayüz ile hazırlanan İstanbul mobilya merkezi ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, bahçe dekorasyonu, balkon dekorasyonu, mutfak dekorasyonu, banyo dekorasyonu, mağaza dekorasyonu, cafe ve restaurant dekorasyonu, villa dekorasyonu gibi birçok alanda bilgi sunan bir web portalıdır.

İstanbul’un önemli mobilya markalarının ve son çıkan kaçırılmayacak kampanyaların tanıtıldığı, son trend ürünlerin sergilendiği İstanbul mobilya merkezi.com yayın hayatına yeni başlamasına rağmen çok fazla internet kullanıcısı tarafından ziyaret ediliyor.

dekorasyon mobilya-ve-dekorasyon mobilya-ve-dekorasyon-örnekleri