Modern Mobilya İle Ev Dekorasyonu

Modern mobilya modelleri günümüzde artık kaliteleri ve birbirinden farklı özellikleri ile adeta aklınızda yer ediniyor. Modern mobilyalar sürekli kendini yenileyen ve teknolojinin gelişmesiyle beraber üzerine her geçen gün yeni bir şeyler ekleyen mobilya tasarımlarıdır. Modern mobilyalar da konforu hissetmenizde her geçen gün daha da kolaylaşıyor. Modern mobilyalar sundukları konforun yanında yüksek kaliteli kumaşlarıyla da göz dolduracaktır. Her açıdan sizi tatmin edecek modern mobilyalar ile dekorlarınızda farklı bir ambiyans yaratabilirsiniz. Modern mobilyalar, günümüzde daha fonksiyonel ve işlevsel olmalarıyla dikkat çekiyor. Modern mobilyaları klasik mobilyaya göre cazip kılan şey daha ucuz fiyatlara sahip olmalarıdır aynı zamanda.

Modern mobilyalar da renk olarak da farklı renklerin kullanıldığını göreceksiniz.

modern-beyaz-yatak-odasi-modelleriGeniş yelpazeden bakmanızı sağlayacak bu modern mobilyalar ile dekorasyonunuzda olağanüstü bir görünüm yaratmanızda olasıdır. Dekorasyonda hareketlilik yaratarak enerjik ve daha modern bir hava yakalayabileceğiniz koltuk takımları ile salonlarınız başka bir yere dönüşecek.

Özellikle koltuk takımlarının açılır kapanır olma özelliği bu koltukların dekorlarda çok kullanılmasını sağlamıştır

Minik yastıklar ile koltuklarınızı estetik açıdan güzelleştirebilirsiniz. Modern koltukların kolay silinebilir olması ve temizlenmesi de dekorlarda tercih edilmesinin nedenidir. Modern koltuklar size rahatlığı en üst noktada sunan koltuk takımlarıdır. Bu yönüyle de bir hayli doyurucudur.

Modern koltuk takımınızla yapacağınız dekorda duvar renginin koltuklarla sırıtmayacak renklerde olmasına özen göstermelisiniz. Perde modellerinde görünüm kalitesini yansıtan modellere ağırlık vermelisiniz. Koltuk takımınızda ahşap sehpa ya da deri sehpa modellerine yer vererek çok şık bir dekor yaratabilirsiniz.

çiçekli-koltuk-takımlarıModern mobilyalarla ev dekorasyonu yaptığınızda daha kullanışlı ve şık mobilyaları kullanmanız size her açıdan kolaylık sağlar.

Böylece basit ama işinize çok yarayacak ve sizi son derece memnun edecek tasarımlarla dekorlarınızda öne çıkabilirsiniz. Salonlarınızda yapacağınız konseptler de tekli ve ikili koltukları tercih edebilirsiniz. Tv koltuğu ile dekorunuzda kendinize özgü objeler kullanabilirsiniz.

Yemek odası takımlarında klasik mobilyalarda olduğu kadar modern mobilyalarda da güzel modeller mevcut

Modern mobilyalarda sandalye ve masa tasarımları daha çok ceviz ve koyu gri olarak yapılmaktadır. Estetiklik ve görsellik bakımından da size kaliteli bir görünüm sunacak bu mobilyalar ile muhteşem bir dekor oluşturabilirsiniz. Yemek odası takımlarında kullanılan vitrin ve konsollarda gayet güzel bir görünüm yaratmaktadır.

ipek-yemek-masasıBiblolarınızı rahatça koyabileceğiniz bu mobilyalar ile çok şık yemek odası takımı dekorasyonu oluşturmanız mümkündür. Modern mobilyaların yemek odalarında masanın fonksiyonel özellikleri ve sandalyelerin konforlu olması da göze çarpmaktadır. Konsolda bulunan ayna ise geniş boyutlu olması ile her yönden takımınızı bütünlemektedir.

Yemek odanızın bütünselliğini sunduğu esneklik ile zenginleştiren bu mobilyalarda kusursuz dekorlara sahip olabilirsiniz.

Yatak odası takımlarında da modern mobilyalar kullanım bakımından fevkalade güzel modellere sahiptirler. Yatak odalarında bazalı ve ortopedik yataklar tercih edebilirsiniz. Gardrop modeli olarak da sürgülü ve raylı olan 2 kapılı ve 3 kapılı modelleri kullanmanızı öneririz. Bazalı yataklar toplayıcı özellikleri ile de fazla eşyalarınızı yatağınızın altına koymanızı sağlayacaktır.

modern-yatak-odası-takımlarıGardrop modelleri ise çok geniş bölmeleri ve rafları ile size kullanışlılık ve işlevsellik getirecektir. Aynı zamanda yatak odanızda kullanacağınız perde modellerinde farklı modelleri de kullanabilirsiniz. Perde rengi ile duvar renginin örtüşmesi önemlidir. Halı modelleri ile de yatak odanızda farklı bir görünüm oluşturmanız mümkündür.

Yatak modellerinde yuvarlak yataklar çok popülerdir. Yatağın ortopedik ve ergonomik açıdan sizi tatmin edici olması da önemlidir.

Yatak odanızdaki şifoniyer modelinde geniş aynalı olanları kullanmanız da yatak odanıza farklı bir boyut katacaktır. Puf modellerini de yatak odanızda kullanarak modern mobilyalarınızla değişik kombinasyonlar yaratabilirisiniz.