Modern Salon Dekorasyonları

Modern salon dekorasyonları, günümüzde en fazla ilgi gösterilen dekorasyonlar olarak göze çarpmaktadır. Modern tarzda düşünülen bu dekorasyon modelleri daha çok konfor ağırlıklıdır. Modern tarzdaki bu dekorasyonlar, inovatiftir ve modern unsurları üzerinde taşımaktadır. Modernlikle beraber gelen konfor dekorasyonu olduğundan çok daha güzel göstermektedir. Evlerinizin dekorasyonunda klasik ve modern olarak birleştireceğiniz dekorlarda çok daha güzel durmaktadır. Evlerinizin dekorasyonuna önem veriyorsanız, sizlerde yeni çıkan trendleri takip etmelisiniz. Modernliğin daha çok ön plana çıkmasını sağlayan dekorları elde etmeniz için, yapacağınız kombinasyonları ve varyasyonları birbiri ile uyumlu olacak şekilde kullanmalısınız.

Salonlarınızda yapacağınız dekorlar çok önemlidir. Her bakımdan yaptığınız dekorlar, göze çarpan ve dikkat çeken mobilyalar olmalıdır. Göz alıcı fakat bir o kadar lüks ve sade bir dekorasyona sahip olmak istiyorsanız, beyaz rengin huzurunu ve asaletini kullanmanızı öneririz. Beyaz renkte yapılan dekorasyonlar dekorunuzu olduğundan çok daha güzel göstermektedir. Ayrıca açık renkler dekorasyonu daha ferah ve iç açıcı olarak dekora yansımasını sağlamaktadır.

şımarık köşe  KoltukBej, krem ve gri tonlarının hakim olduğu dekorlar olduğundan çok daha şık durmaktadır. Beyaz koltuk takımlarınızla yapacağınız konseptler harikulade bir görünüm vermektedir. Beyaz renkteki köşe koltuk takımlarını da kullanarak salonlarınızda harika bir hava estirebilirsiniz. Farklı ve şahane bir dekor ortaya çıkarmak için koltuk takımlarınızla uyumlu olacak cam ya da ahşap sehpa modellerini de kullanmanız yerinde olacaktır.

Televizyonunuzu salonunuzda kullanmayı düşünüyorsanız buna uygun bir Tv ünitesi ya da duvar ünitesi kullanmanız dekorunuzu daha da zenginleştirecektir. Tv üniteleri sayesinde salonlarınıza derinlik katmanız da mümkündür. Dekoratif olan ve son derece kullanışlı bu mobilya ürünleri ile beklentilerinizin ötesinde bir görünümü salonlarınıza ekleyebilirsiniz. Modern ev dekorasyonlarında Tv üniteleri çok hoş durmaktadır. Tv ünitelerini ayrıca kitaplık olarak da kullanabilirsiniz. Çok yönlü bu mobilya tasarımları dekorlarınıza fonksiyonelliği de ekleyebilirsiniz.

32_5850sarahSlider1Klasik tarzdaki dekorasyonlardan sıkıldıysanız ve bu tarzı bir kenara bırakıp modern çizgileri kullanarak dekorlar oluşturacaksanız, salonlarınızda güzel ve daha işlevsel koltuk takımlarını kullanmalısınız. Salonunuzda kullanacağınız duvar renklerinde de koltuk takımınızla uyumlu renkleri kullanmaya gayret göstermelisiniz. Koltuk takımınızdan bir ton açık renkte kullanacağınız duvar rengi, dekorunuzun iki kat daha etkileyici görünmesini sağlayacaktır.
Salonlarınızın dekorasyonunuzu baştan taratın.

Salonlarınıza getireceğiniz yeni yaklaşımlar ile dekorlarınızı en üst noktaya çıkarabilmeniz mümkündür. Koltuk takımlarının salon dekorasyonundaki yerini doğru bir şekilde konumlandırmalısınız. Doğru açılara sahip koltuk takımları ile salonunuzun daha düzgün ve simetrik olmasını da sağlayabilirsiniz. Salonlarınızın dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken nokta, duvar rengi, zemin ve koltuk takımlarının birbiri ile ahenk oluşturacak nitelikte olmasıdır. Aynı zamanda aydınlatmanın da olabildiğince yeterli olması gerekmektedir.
Salon dekorasyonlarında aydınlatmanın da yeri çok önemlidir.

Salonların çok daha güzel ve zarif görünmesini sağlamaktadır. Salonlarınızı hem lüks hem de şık bir yer haline dönüştürmek istiyorsanız, kullanacağınız koltuk takımlarının da daha fonksiyonel olmasına özen göstermelisiniz. Açılıp kapanabilen koltuk takımları salonlarınız için düşünebileceğiniz mükemmel mobilya tasarımlarındandır.

gri-ve-mor-salon-dekorasyonuHem oturmak hem de yatmak için kullanabileceğiniz bu koltuk takımları ile dekorlarınızı şahane bir yere dönüştürebilirsiniz. İsterseniz salonlarınızda renkli koltuk takımlarını da kullanarak, daha canlı ve dinamik bir dekor elde edebilirsiniz. Salonlarınızda hareketli bir dekorasyon oluşturmak istiyorsanız, daha küçük boyutlu ve az yer kaplayan mobilya modelleri ile bunları yapabilmeniz işten bile değildir.
Modern koltuk takımları, üzerinde kullanacağınız minik yastıklarda dekorunuza derinlik katacaktır.

Ayrıca tekli koltuklarınızda açık renk, ikili koltuklarınızda da pastel renkler kullanarak zıtlığın getireceği güzellikler ile dekorunuzu farklı kılabilirsiniz. Modern dekorasyonunuzda çok fazla eşya kullanmamalısınız ve yapacağınız doğru tercihler ile salonunuzu daha şık ve gösterişli gösterebilirsiniz. Modern dekorasyonlarda estetik güzellikte son yıllarda gittikçe önemli hale geldi bu nedenle doğru parçaları mümkün olduğunca doğru yerde kullanarak salonlarınızı daha da güzelleştirin.