Mutfak Aksesuarları

Kültürümüzün vazgeçilmez unsuru yemek modern çağın gerektirdikleri ile farklı formlara girerek varlığını sürdürmektedir. Yemek yemenin daha keyifli hale gelmesi için alternatif yöntemler üretmek hem yemek yemeği hemde yemek başında geçirilen zamanın kalitesini artıracaktır. Yemek düzeninizde değişikliğe yer vermek istiyorsanız ilk yapacağınız şey mevcut takımlarınız üzerinde değişikliğe gitmektir.

Mevcut değişkiliğin yanında sofranızda sofranızı zenginleştirecek çizgilere yer verin, kullandığınız bardaktan tabağa kadar mutfakta ne hâkimse. Böylece kendi özgünlüğünüzü oluşturmanın keyfini yaşayacaksınız. Mesela çizgilerle döşenmiş duvar kâğıtlarının hâkimiyeti mutfağı sıra danklıktan uzaklaştıracaktır. Yine yemek masanızın çizgi desenleriyle olan bütünlüğü dikkat çekici olacaktır.

Bunlara eş olarak duvarlarda çizgi unsurunu koruyan tablolar, su bardakları, çatal-bıçak seti, vazo gibi kullanımları olan eşyaları bu ayrıntıya göre tasarlandığında mükemmel bir mekân oluşacaktır. İlginç ortamın eşliğinde yemek yemenin keyfine varırken ortamın büyüsüne kapılacaksınız.

mutfak-aksesuarları mutfak-dekorasyonu mutfak-ithal-duvar-kagidi mutfak-modelleri mutfak-takımları mutfak-tasarımı

 

Home Art, KASIM 2012