Mutfak Malzemeleri

Mutfakları süsleyen yanında sıcak dokunuşlar yaratan, içinizi ısıtan içecekleri şık porselen takımlarında iki katına lezzeti tadın. Farklı modelleriyle çay, kahve gibi bir sürü seçenekler için düşünülmüş modelleriyle sizlere en güzel örneklerini sunuyor. Sevdiklerinize ikramlarınızın yanı sıra görsel sunumu da yapacağınız zarif tasarımlarla dostlarınızın beğenisini kazanacaksınız. Şirin desenleri ve renkleriyle mutfağınızda dekorasyon etkisi yaratmak için mutfaklarınızda bulunması gereken porselen takımları sizleri bekliyor. Hayatınıza sıcak molalar vermenizin en güzel zamanlarını dolduran porselen takımlar envai çeşitlerini sizlere sunmasının yanı sıra mutfaklarınızı renklendiriyor.

Anatolia Blue çay fincanı takımını çay sohbetlerinizde kullanırken tadına doyamayacaksınız. Mini çaydanlığı, fincanı, ikramlığı, çay kaşığı ve el işi dantel örtüsüyle kombinesini tamamlayan takım muazzam bir görüntü oluşturmakta. Sütlü kahvelerinizi ve sıcak çikolatalarınızı romantik porselen takımları eşliğindeki tadıyla son noktasına taşıyın. Cıvıl cıvıl olsun diyenlere pembe renk porselen takımı mutfakta bu kadar göz alıcı durmamıştı. Pembe rengin altın yaldız kaplamasıyla oluşturduğu bütünlük eşliğinde ikramlıkların ve dumanı üstünde çayın zevki tartışılmaz. Pasta tabağı, çay fincanı, demlik, örtü, bardakaltlığı e ölçek kaşığıyla kombininin görseli sizleri büyüleyecek.

Tüm bu kombinelere birde klasik tarzın ince, estetik çizgilerini ekleyerek oluşturulmuş takımları hayal edin ve en güzel sohbetlerinize layık klasik tarzın yansımalarını mutfağınızda kullanın. Ortası kanuni desenli gümüş kaplaması modeliyle tepsi, çay seti, süzgeç, puf ve çay kaşıklarıyla oluşan kombinini çok beğeneceksiniz.

mutfak-malzemeleri mutfak-malzemeleri-fiyatları porselen-takımları

Home&Beautiful, KASIM 2012