Mutfak Masaları

Mutfakların tüm detaylarını göz önüne seren mutfak masaları mutfağınızın sahip olduğu alana göre yeniden şekilleniyor.

Mutfak dekorasyonun incelikli ayrıntısı mutfak masaları yeni trendler etrafında şekilleniyor. Mutfak dekorasyonun asıl elemanı olan masalar farklı dizaynları ile merak uyandırmaya devam ediyor.

Mutfaklarımıza masa seçerken ilk önceliğimiz mutfağımızın sahip olduğu alan olmalıdır. Küçük alanlara sıkıştırmaya çalıştığımız masalar hem rahat hareket etmemiz açısından hem de estetik zevk açısından kötü bir görünüm oluşturacaktır. Ufak mutfaklar için masa tercihin katlanır ve açılabilir masalar olmalıdır.

Mutfağı büyük olan şanslı azınlıklardansanız geniş bir yemek odası ile mutfağınızı süsleyebilirsiniz. Tercihiniz ise yemek odaları konusunda klasik mobilya ise size bu konuda yardımcı olabilecek tek adres ise Asortie Klasik Mobilya. Şık ve asil klasik yemek odaları ile mekanlara ferahlık kazandıran Asortie Klasik Yemek odaları usta ellerden çıkan çizgisi ile sizleri şaşırtacak.

Mutfağınızda zırt bir kombinasyon yaratmak isteyenlerdenseniz Asortie Klasik Mobilyanın Arda Yemek Odası tam sizlere göre. Arda Yemek Odası Asortie Klasik Yemek Odası koleksiyonun en fazla tercih edilen parçası.

Arda Klasik Yemek Odası tamamen doğal ahşap oymalar ile süslenmiş. Antik krem rengi ile mekanlara ferahlık ve şıklık katıyor. Vitrin, masa, konsol, sekiz adet sandalyeden oluşan takımın kullanışlı olması ile ön plana çıkıyor. Arda Klasik Yemek Odası, kullanıcının istediği ölçü ve renkte üretilebiliyor.

mutfak-masaları mutfak-masa-sandalye