Mutfak Tasarımlarında Yenilik

Yaşam alanlarının en önemli alanlarından biri olan mutfaklar hem şıklığı taşıması ve hem de modern görüntüye sahip olması bakımından ince dekorasyon isteyen alanlardandır. Hem kullanışlı olması hem de görsel bütünlük oluşturması adına yepyeni tasarımlar sunarak sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Mutfak tasarımlarının öncülerinden olan yeni çizim modelleri sizlere hitap etmesinin yanı sıra uyumun görüntüsünü yaşam alalarında sergiliyor. Yeni modellerin en dikkat çekici özelliklerinden birisi çizilmez yapısıyla dikkat çekmesinin yanı sıra akrilik kapaklı olması ve parlaklılığı görünüm açısından artı değer kazanımlarından bir kaçı. Uzun dönem kullanım özelliğine sahip olan dolaplar kaliteli malzeme garantisi olması ve şık görünüme sahip olması bakımından çok tercih edilmektedir.

Mutfaklarda kullanım kolaylığı sağlayan modelleriyle göz doldurucu modelleriyle güzellik sunan yeni modellerle mutfaklarınız hayat bulacak. Ev hanımlarının zamanlarının mutfaklarda geçirdiği düşünülürse onlara üstün hizmet sunacak olan dekorasyon ile hem modern görünüm kazanacaklar hem de estetik yapının keyfi eşliğinde lezzetli yemekler yapacaklar.

Picture_12 062 mutfak-dekorasyonu mutfak-tasarımı sıradışı-mutfak-modelleri

HOUSE&BEAUTİFUL, KASIM 2012