Naturel Banyo Tasarımı

Ev dekorasyonun öncülerinden olan Maxstyle sizlere sunduğu doğal yapılanan havlu ve bornoz takımlarıyla banyo dekorasyonunuza yeni bir bahar getirecek. Bambu ağacının hamurundan elde edilen iplikle üretilen havlu ve bornoz takımları doğallığı ile göz dolduruyor. Estetik çizgilerde tasarlanan modelleriyle kullanım şıklığına kavuşacaksınız. Banyolarınızda ve cildinizde narin dokunuşlar yapacak olan tasarımlar içinizi ısıtacak. Teknolojik yöntemlerin gelişmişliğini Bambu havlu ve bornoz takımlarıyla sizlere sunan Maxstyle tarzı evlerinizde doğallığın keyfini yaşatacak.

Sağlıklı olma özelliği göstermesinin yanında sunduğu şıklıkla banyo yapmanın keyfine doyamayacaksınız. Özel ipek yapısı bakteri üretimini engellemesinin yanı sıra nemi çok hızlı emmesi de dikkat çekiciyor. Hassas tenlere ideal bir ürün olan doğal dekorasyon ürünü alerjik yapılanmaya izin vermiyor. Ayrıca yaz aylarının güzel, keyifli ancak zararlı ışınları olan ultraviyole güneş ışınlarına karşı koruma terapisi görmektedir.

Doğal yapılanmasıyla artı kazanım elde eden havlu ve bornoz takımlarını yaşam alanlarınızda çok seveceksiniz. Tercihlerinize göre renk seçenekleriyle de göze hitap ediyor. Banyonuzda kalitesiyle ayrıcalık kat edecek olan takımlar sizlerin beğenisine sunuluyor.

bambu_banyo_havlu_3 bambu_bornoz_2 bambu_banyo_havlu_1