Naturel Ev Dekorasyonları

Sezona damgasını vuran Flora&Fauna hayvan figürlü ürünler yaşam alanlarında egzotik atmosfere ev sahipliği yapıyor.

Farklı dekorasyon modeline imza atan tasarımlarıyla kullanıcılarına estetik sunan hayvan figürleri salonlardan banyolara kadar her alanda örneklerini gösteriyor. Harika tasarımlara yer açan farklı dizaynlarıyla evlerde farklı renk ve görüntülere tanık olan figürler canlılık katmasının yanı sıra sizler doğayla buluşturmanın keyfine varıyor.

Sezonun yeni renkleriyle dekore edilen aksesuarlar mutfağın ve sofranın atmosferini değiştiriyor. Canlı renklerin hâkimiyeti dikkat çekici şıklığının yanında hoş mekânlar yaratıyor. Yaşam alanlarını farklı modelde kombin etmek isteyenlere güzel fikirler sunan hayvan figürlü desenlerle evlerinizin havası değişerek doğayla buluşacak. Egzotik hayvan figürlerini yansıtan tarzıyla yeşilliğin renklerdeki estetiği göze çarpıyor.

Hayvan figürlü desenler kategorisine giren ürünlerde her hayvan figürü tercihinize göre sizlerin seçeneğine ve beğenisine sunuluyor. Özel çizimlerin emeği olan tasarımlar aksesuarlara son derece göz alıcı sunulmuş. Tabaklarda, bardaklarda, objelerde, tepsilerde ayrı çizimlerin ve desenlerin hâkim olduğu yepyeni bir tarz getiren Flora&Fauna ile doğanın özgünü yaşam alanlarınızda yaşatın.

naturel-ev-dekorasyonudoğal-ev-dekorasyonu