Oturma Odası Takımları Örnekleri

Ailelerin toplu yaşam alanlarını ifade eden oturma odaları dekorun önem verildiği öncelikli alanlardır. Oturma odası takımları da dekorasyon konusuna farklı fikirler sunan çeşitleri ile kişilere son derece yardımcı olmaktadır. Toplu yaşam alanları her daim göze hoş görünmesi istenilen alanlar olup bu alanların birbirinden farklı örnekleri ile süslenmesi veya sade olarak bırakılması bile tasarım konusuna hitap eder.

Aile fertlerinin günün yoğun trafiğinden kurtulup kendilerini huzur içerisinde hissetmeleri çok önemlidir. Dolayısıyla toplu yaşam alanlarının rahat, şık görünmesi ve kişilere keyifli ortam sunması açısından oturma odası takımlarında çeşitliliğe ve rahatlığa önem verilir.

oturma gurubu takımları

Asortie klasik berjer

Hangi Oturma Grubu

Otuma gruplarının her zevke hitap edecek şekilde tasarlandığının hatırlatılması yapılmış idi. Çeşitliliğin çok olması her zevki konu almasının yanında bir yandan da karar aşamasında kişileri zorlayabilmektedir. Bu noktada hangi oturma grubu tercih edilmeli sorusunun ortaya çıkması kaçınılmazdır. Verilmesi önerilen cevap ise ilk olarak salonların çaplarının ve şekillerinin belirlenmesi veya iyi tanınması olmaktadır. Nasıl ki bir kişi üzerine kıyafet alırken bedeninin hangi kıyafete uygun olup olmadığına ilk görüşte karar verebiliyor ise mobilya seçerken de mekanın şekli önem taşıyor ve mekana göre tercihlerde bulunulması gerekiyor.

Oturma Odası Modelleri

  • Üçlü koltuklar
  • Köşe koltukları
  • Puflar
  • Kanyon oturma grubu
  • Milena oturma grubu
  • Pamela oturma grubu
  • Elena oturma grubu
  • Rosa oturma grubu
  • Ponte oturma grubu

oturma odaları için sadece bazılarıdır. Bu örnekler ve daha fazlası salon takımı almak isteyenlere birer fikir olarak sunulabileceği gibi kişiler kendi kombinlerini kendileri de yapabilirler.

istanbul oturma gurubu modelleri

Poyraz klasik koltuk takımı

Oturma Odası Dekor

Oturma odası küçük çapa sahip olan kişiler için köşe takımları son derece avantajlıdır. Köşe takımlarının küçük alanlı salonlarda tercih edilmesi odanın daha geniş gözükmesini sağlayacaktır. Geniş alana sahip salonlarda ise çiftli ve tekli koltuklardan yararlanılabilir. Ayrıca puflar ve orta sehpalar hem küçük hem de büyük salonlarda kullanılabilir. Bu eşyalar işlevsel özelliklerinin yanı sıra oturma odası modellerini süsleyen mobilyalar olarak dikkat çekecektir.

şık oturma gurupları

Athena köşe takımı