Oturma Odasında Yeni Yaklaşımlar

Oturma odalarında günümüzde sadelik ve doğallık oldukça önemli bir hale gelmektedir.

Bu durum da kişilerin tercihlerinin dekorlara yansımasına sebep oluyor. Oturma odalarında görülen yeni tarzlarda daha çok yalınlık ve simetri konuları üzerinde duruluyor. Oturma odalarının uyumlu olması da dikkat çeken başka bir özelliktir. Modern koltukların daha az yer tutan, ahşap sehpa tasarımları ile bütünlük oluşturan bir yapıda olduğu görülmektedir. Oturma odalarında kullanılan Tv ünitelerinin de mekanı belirli ölçülerle sınırlayan ve mekanın simetrisini öne çıkaran boyutlara sahip olduğu vurgulanmaktadır.

mondi-koltuk-takımıOturma odası takımlarına yenilikler açısından bakıldığında, rahatlık ve konfor bakımından kalite standartlarının oldukça üstünde oldukları gözler önüne serilmektedir.

Gerek görünüm gerekse de estetik bakımdan birbirlerine gidecek tarzdaki mobilya ürünlerinin kombine edilmesi ile ortaya çok güzel sonuçlar çıkmaktadır. Koltuk takımlarının oturuş rahatlığı sunması da yeni yaklaşımlar arasında beliren unsurlardandır. Renkler açısından da açık beyaz ve krem renginin bu sezona damga vurduğu bir gerçektir. Oturma odaları bu renkler ile hem daha iç açıcı görünüyor hem de ferah bir ortam havası yansıtılmaya çalışılıyor.

Tv ünitelerinde mevcut olan kapaklı dolaplar ise işlevsel yönü oldukça kuvvetli tasarımlar olarak göze çarpmaktadır.

Tv ünitenizde televizyonunuz çok daha güzel görünecektir. Aynı zamanda kapaklı dolaplar sayesinde eşyalarınızın ortalıklarda görünmesinin önüne geçilecektir. Kibar ve zarif görünümü de beraberinde getiren bu tasarımlar ile oturma odalarınız şimdi çok daha güzel olacak.

şımarık köşe  KoltukDekorasyonda beyazın dekora kattığı hareketlilik ve enerji de görülmeye değer niteliktedir.

Gömme açık raf sistemi de kitaplarınız için oldukça ideal bir çözümdür. Tv ünitesi rahatlığın öne çıktığı yaşam alanlarını da taçlandırmaktadır. Raf üniteleri ile hareketli bir duvar ünitesi de dekorunuzu bambaşka gösterebilmektedir. İncelikli bir oturma alanı içinde köşe koltuk takımlarının da varlığı da göz ardı edilemez.

Günümüzün oturma odalarında koltuk takımları ile Tv sehpaları ve Tv üniteleri oturma odalarının ahengini değiştirmektedir.

Tv sehpaları çok amaçlı kullanımlarla oturma odalarının dekorunu zenginleştirmektedir. Modern tarzdaki koltuk tasarımları ile bambaşka dekorlar oluşturmanızda oldukça güzel bir dekora sahip olmanızı mümkün kılacaktır. Oturma odaları eskiye nazaran görünümleriyle de artık çok daha alımlı ve albenisi olan tasarımlardır. Bu yönleriyle de çok ilgi çekmektedirler. Canlı renkleri ve şık tasarımları kullanarak oldukça hoş kombinler yapmanızda oldukça kolaydır.

fuga-mobilya-tv-unitesiKoltuk takımlarının kumaş kalitesi de birinci sınıf olduğu için, yüzeylerinin oldukça yumuşak ve hassas olduğu görülmektedir.

Kolay silinebilir ve temizlenebilir olmaları da modern koltuk takımlarına olan ilgiyi arttırmaktadır. Modern koltuk takımlarının işlevsel ve fonksiyonel olmaları da oturma odalarının daha da güzel görünmesini sağlayacaktır. Geniş koltuk kolları ile desteklenen bu koltukların bu yönleri de çok beğenilmektedir. Geniş koltuk kollarını sehpa olarak da kullanabilmeniz mümkündür. Oturma odanızda yer vereceğiniz koltuk takımlarında ve kanepe takımlarında kullanılan döşemelik malzeme modern koltukların daha zengin ve lüks bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır.

images (6)Oturma odalarında kullanacağınız koltuk takımlarıyla uyumlu berjer modelleri de dekorunuzu daha gösterişli kılmaktadır.

Deri koltuk takımları da oturma odalarında oldukça güzel görünmektedir. Deri modelleri genç çiftler ve yeni evliler tercih etmektedir. Dekorasyonu farklılaştıran bu tasarımlar ile oturma odalarında istediğiniz konseptlere imza atmanız söz konusu olacaktır. Dekoratiflik yönünün de fazlasıyla ortaya çıkarıldığı bu mobilya ürünleri ile oturma odalarınızı yenileyebilirsiniz.

Komple bir dekor oluşturmanıza izin veren oturma odası takımları ile hayatınızı daha güzel bir şekilde yaşamanız mümkündür. Yaşam alanlarınıza katacağınız değerin yanında, maksimum rahatlığı bulabileceğiniz bu tasarımlar ile hayatınız çok daha kolaylaşacaktır. İnovatif çizgilerin dekoratif bir nesnellik ile yansıtılmaya çalışıldığı bu son derece lüks ve çekici mobilya ürünleri yaşam alanlarınızın dekorunu her açıdan renklendirecektir.