Promemoria Modelleri

El işçiliğinin sergilendiği yeni dekorasyonlarıyla görsel zarafet sunan Promemoria tarzıyla evlerinizde şıklığın keyfine varacaksınız. Koltuklardan kanepelere kadar en ince ayrıntıları düşünülmüş olan mobilyalar sizlere hitap etmenizin yanı sıra güzelliğine tanık olacaksınız. Klasik el işçiliğinin son modası kategorisine girmeye aday olan tasarımları ile görsel şölen sunan dekorasyonlarıyla evlerde yeni tarzınızı yakalayacaksınız. İpek viskosla döşenmiş koltuklar salonlarınızda estetik hâkimiyeti kurarken maun rengiyle göz alıca şıklığını ortaya çıkarıyor.

Her rengi ve dekorasyonu içinde bulunduran tasarım modelleriyle çoklu seçenek sunan dizaynı hayalinizdeki kombinasyonla bütünleştirin. Koleksiyonun diğer bütünlüğünü oluşturan nappa deri ve kadife modellerini çok beğeneceksiniz. Dekorasyonun en güzel örneklerinin birleştiği tasarım harikalarıyla yaşam alanlarınızda farklı mekânların oluşumuna ev sahipliği yapacaksınız.

Sizlere konforu ve estetiği birlikte sunan yeni koleksiyonla konuklarınızı keyif dolu sıcak ortamın varlığını hissettireceksiniz. Kullanıcısının zevkine göre şekillenen yapısıyla deri, kadife, ahşap ve metal ayrıntılarının buluştuğu koleksiyonla kendi kombinelerinizi tasarlayacaksınız. Mobilyalardaki en dikkat çekici unsurun el işçiliği olması, koleksiyonda en güzel şeklini sizlere sunuyor.

promemoria-dekorasyon promemoria-modelleri promemoria-tarzı

KAYNAK: HOUSE BEAUTİFUL,KASIM\2012