Salonlarda Kış Dekorasyonu

Kış mevsiminin gelmesiyle beraber evlerinizin odalarında yapacağınız değişiklikler oldukça önemli hale gelecektir.

Evlerinizde yapacağınız kış dekorasyonu ile kışı evlerinizde daha rahat geçireceksiniz. Kışın soğuk olması nedeniyle bu yaşam alanlarında geçireceğiniz zaman artacaktır. Bu noktada bu yaşam alanlarında kullanacağınız mobilya tasarımlarının çok daha rahat ve konforlu ancak bir o kadar da estetik özelliğe sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Bu yüzden kış dekorasyonlarınızda tercih edeceğiniz tasarımlar arasında eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlayacak olan mobilya tasarımlarını düşünmenizde fayda vardır. Kışın evlerinizde tercih edeceğiniz mobilya tasarımlarında kullanacağınız renklerde açık renkli tasarımlara yer vererek kışın dondurucu soğuğunda içinizi ısıtabilirsiniz.

Kış dekorasyonunda yer vereceğiniz koltuk takımlarında minimalist çizgileri kullanarak çok daha etkili bir dekor oluşturabilirsiniz.

Beyaz renkli koltuk takımınızla birlikte kullanacağınız ahşap tasarımlar oldukça hoş bir manzaranın ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Kışın odalarınızda kullanacağınız koltuk takımlarında köşeli tarzdaki koltuk takımları da oldukça hoş sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Koltuk takımlarınızla oturma odanızda fark yaratmak istiyorsanız, o zaman tercih edeceğiniz tasarımlarda daha konforlu ve rahat olanları seçmeniz yararlı olacaktır.

Endüstriyel tarzdaki tasarımlar ile oluşturacağınız kış dekorasyonları oldukça güzel bir görünüm ortaya koyacaktır.

Bu tasarımlarda tercih edeceğiniz üçlü koltuklar odanızın ambiyansını olumlu şekilde değiştirecektir. Ahşap tarzdaki zeminle birleşince bu koltuk takımları, dekorasyonunuzu daha da zengin gösterecektir. Sade ve yalın bir izlenimin ortaya çıkmasını sağlayacak olan bu koltuk takımları ile kış dekorasyonunuzu oldukça farklı hale getirebileceksiniz.

SAMSUNGRustik ve eskitme tarzı dekorasyon ile oturma odanızda yapacağınız dekorasyon ile evlerinizin ahengini değiştirebilirsiniz.

Rustik tarzdaki tasarımlar sadelik, fonksiyonellik açısından olduğu kadar ahşap olmalarıyla da oldukça hoş dekorların ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Kış dekorasyonuna en uygun tarz olan bu tasarımları kullanarak dekorlarınızı daha etkili bir hale getirebilirsiniz. Koltuklar için seçilen bej renk ve dokular, ahşap tasarımlar ile bambaşka bir görüntünün ortaya çıkmasına imkan tanıyacaktır.

2014-klasik-salon-takımları-mobilya-modelleriSiyah ve beyaz renkli koltuk takımları da kış dekorasyonu için en iddialı seçimlerdendir.

Beyaz ve siyah gibi iki rengi bir arada kullanarak ortaya zıt bir görüntü çıkarabilirsiniz. Bu zıtlığın ortaya çıkaracağı görsel seyir zevki ile oturma odalarınızı daha büyüleyici bir noktaya taşıyabilirsiniz. Salonunuzu bu iki rengi kullanarak çok daha zengin bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bu renkler ile birlikte kullanacağınız değişik renkli yastıklarda oturma odanızın ambiyansına olumlu bir katkı sağlayacaktır.

Klasik ve rahat tasarımlarda kış dekorasyonunuz için düşünebileceğiniz mobilya tasarımları olarak ön landa yer alacaktır.

Sadece dış görünüşün değil aynı zamanda konforu ve rahatlığı çok fazla hissedeceğiniz bu mobilyalar ile yaşam alanlarınızı bambaşka bir boyuta taşıyabileceksiniz. Saray ihtişamını bulabileceğiniz bu koltuk takımları sayesinde kış dekorasyonunuzda alımlı ve davetkar bir görünüm elde edebilirsiniz.
Kışın havanın erken karaması nedeniyle yapacağınız dekorlarda aydınlık ve ferah bir görünüm verecek olan mobilyaları tercih etmelisiniz.

dizi-film-mobilyalarıKış dekorasyonunuzda kullanacağınız mobilyalarda, daha canlı renkleri de kullanarak karamsar havayı dağıtmanızda mümkündür.

Daha etkileyici ve gösterişli bir kış dekoru ortaya koyabilmeniz için kış dekorunuzda kullanacağınız mobilya tasarımlarında küçük boyutlu tasarımlara da yer verebilirsiniz. Kışın yapacağınız dekorun daha sıcak bir görüntü ortaya koymasını ahşap tasarımların yoğunluğuna başvurarak da yapabilirsiniz.