Şık Mobilya Markaları

Gün geçtikçe lüks ve şık mobilya markalarına olan ilgi artıyor. Mobilya markaları bakımından da rekabet iyice kızışıyor. Çünkü her firma globalleşen dünya düzeninde elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. İnsanlar da kendileri için en kaliteli ve marka olmuş mobilya ürünlerini satın almaya yöneliyorlar. İnsanları buna yönelten sebeplerin başında elbette farklı olma arzusu ve satın alacağı marka ürünler ile kendilerini özel hissedecek olmaları gelmektedir. Son derece gösterişli ve etkileyici bu şık mobilyalar tanınmış markalar tarafından üretilmektedir. Mobilyanızı bildiğiniz bir marka olarak aldığınızda içiniz daha rahat edecektir. Ve her açıdan da bu zarif mobilya ürünleri sizi memnun edecektir. Marka dediğinizde hem kaliteyi hem de konforu fazlasıyla bulabileceğiniz mobilyalar aklınıza gelmelidir. Bu anlamda en şık mobilya markaları aslında sizin tarzınızı en iyi yansıtacak olan ve gösterecek olan firmalardır.

vintage-koltuklarEn şık mobilya markalarını ele aldığımızda, bu açıdan farklı tasarımlar sunan birbirinden kaliteli markaları görmekteyiz. Bu markalarda aradığınız türde mobilyaları istediğiniz özellikte bulabilmeniz mümkündür.Şık marka mobilyaları arasında adını sıkça duyduğumuz Asortie, İstikbal, Bellona, Kilim, Kelebek ve yataş firmalarını sayabiliriz.

 

bellona-mobilya

                                                              Bellona yatak odası takımı

Bu firmalar özellikle ürettikleri mobilyalar ile dikkatleri üzerine çekmektedirler. Belki de bu yüzden bu kadar ön plana çıkmaktadırlar. Her yönüyle kendinize ait bir parça bulabileceğiniz bu son derece özel ürünler bu markalarla adeta bütünleşerek istediğiniz ölçüde bir atmosferi evinize getirmenize imkan tanıyacak.

Bu şık mobilya markalarının başında evlerinize aradığınız ihtişamı getirecek olan Asortie Mobilya gelmektedir. Dünyanın 32 farklı ülkesine ihracat yapan bu saygın marka size harikulade klasik tasarımlar sunmaktadır. Klasik ve lüks mobilya üretiminde birinci sırada yer alan bu marka ile kendinizi adeta sarayda ya da Osmanlı döneminde yaşıyormuş gibi hissedeceksiniz.

mondi-koltuk-takımı

                                                                          İstikbal koltuk takımı

Asortie mobilya özellikle ahşap ve el yapımı mobilyaları ile sizi kendisine hayran bırakacak. Çünkü Klasik mobilya tasarımlarını diğer mobilya ürünlerinden ayıran şey el yapımı olarak üretilmeleri ve fabrikasyon olarak imal edilmemeleridir. Kendinizi çok özel hissedeceğiniz bu son derece zarif ve ihtişamlı mobilyalarla evlerinizi istediğiniz gibi süsleyebileceksiniz

. Tamamamen konforu ve kaliteyi maksimum noktada yaşayacağınız harika mobilyalar yaşam standardınızı yükseltecek. Asortie mobilya size klasik ve lüks mobilya bakımından geniş bir yelpazeden mobilya ürünleri sunmaktadır. Asortie şık mobilya markaları arasında en ilgi göreni ve en dikkat çekeni olarak gözünüze çarpacak.

Kelebek mobilya, her daim modern çizgilerle beğeni toplayan kelebek mobilya ürünleri de şık mobilya markaları arasında yer almaktadır. Kelebek mobilya tasarımları ile evinizde konforu ve rahatlığı fazlasıyla bulacaksınız. Yatak odasından yemek odasına, oturma odasından ofis mobilyalarına kadar inanılmaz kalitede çeşitlilik sunan bu şık mobilya markası ile ihtiyacınız olan mobilyalara sahip olmanız çok kolay artık.

32_5850sarahSlider1

                                                                      Kelebek oturma odası

Kelebek mobilya hem şıklığı hem de görünüm itibariyle zarafeti bir arada yansıtan mobilya markasıdır.

İstikbal mobilya, modern koltuk takımlarının estetik bir görünüm ve rahatlıkla buluştuğu bu şık mobilya markası yıllardır evlerinizi döşemeye devam ediyor. İstikbal mobilya ile istediğiniz mobilya modeline sahip olacaksınız. Mobilya anlamında sadece görünüm değil aynı zamanda esneklik ve estetik olarak da son derece yüksek kaliteyi bulabileceğiniz bu modern ötesi mobilyalar ile evleriniz bir başka güzelleşecek.

İstikbal mobilya, bu açıdan bakıldığında klasik ve modern kombinasyonların yapılmasına imkan veren en şık mobilya markasıdır. İstikbal mobilya, koltuk takımlarında aradığınız heyecan verici ve dekoratif modelleri görebileceksiniz. Bu modelleri farklı renklerde ve ölçülerde bulabilmeniz mümkündür.

Modern modellerin ağır bastığı bu mobilyalar size eşsiz fırsatları da sunacaktır. Mobilya sektöründe adını sıkça duyduğumuz bu fevkalade güzel mobilyalar ile sıradanlığın ötesine varacaksınız ve kendi tarzınızı kolayca yansıtacaksınız. Söz konusu rahatlıksa, İstikbal her zaman yanında.

Palermo Koltuk takımı (1)Bellona mobilya da en şık mobilya markaları içinde her zaman üst noktaları zorlayan bir marka olmuştur. Bellona markası ile kullanışlı ve modern birçok mobilya tasarımını bulabilmeniz mümkündür. Bellona mobilya markası size muhteşem mobilya tasarımları sunmaktadır. Bellona ile tamamen farklı hissedeceğinize emin olabilirsiniz. Bellona mobilya ürünleri açısından da yeterince farklı ürünleri sunmaktadır.

şımarık köşe  KoltukHem renk açısından hem de ölçü olarak size uygun modeli bulabileceğiniz bu tasarımlar ile evinizde harikulade görünüme sahip olmanız mümkündür. Koltuk takımları, yemek odaları ve yatak odaları modellerinde çığır açan bu şık mobilya markası ile evlerinizin dekorasyonunu tamamen değiştirebilirsiniz ve hayatınıza renk getirebilirsiniz. Bellona markası ile değişime öncülük edin ve değişimin bir parçası olun.