Şık Mobilya Modelleri

Enza Mobilya’nın Klasik Mobilya şıklığını yansıttığı yeni mobilyasıyla salonlara canlılık katıyor.
Tasarlanan yeni yapısıyla çekiciliğini ve ihtişamını kullanılan kumaş döşeme kumaşına ve kadifemsi yapısına borçlu olan takım davetkâr havasıyla kullanıcılarına sunuluyor. Yaşam alanlarına klasik dokunuşlarda sunulan Lisa tarz mobilya ile salonlarınız yeni bir boyut kazanacak. Kumaşının kalitesinin yanında ayaklarında kullanılan ahşap detayı mobilya ya ayrı bir zenginlik katmış durumdadır. Genel yapısı sadece çizgilerle tasarlanmış olan modelin yastıkları bahar havasını yansıtan havasıyla kombine oluşturmaktadır. Envai tarzları olan Lisa mobilya salonlarınızı güzelleştirmek için idealı yapıya sahip.

Evinizin havasını değiştirecek olan tasarım harikası konforunun üst seviyede olması beğeni kazanmasındaki özellikleri arasında sayılabilir. Yaşam alanlarında kombin rahatlığı sağlayan yapısıyla şık görünümler sunuyor. Ayrıca gelen konuklarınızı ağırlamanınız bakımından zarafet sunmasının yanında dostlarınızın beğenisini toplayacak.

Kumaş detayının kullanışlı ve kaliteli oluşu mükemmelliğini kanıtlarken, Klasik tarzın izlerini taşıması bakımından diğer mobilyalara göre üstünlük sağlıyor. Çiçekli duvar çerçeveleriyle ve mobilyanın rengine uygun orta sehpasıyla bütünlük oluşturulabilir, aydınlatmalarla ve yünlü halılarla kombinini tamamlayabilirsiniz.

enza-mobilya

HOUSE& BEAUTİFUL KASIM\2012