Simetri Dekorasyon

Rahat, hoş, nezih bir ortamda huzurluca yaşamak günün yorgunluğunu yaşam alanınızda gidermek en büyük keyiflerden biridir. Sıcacık bir görünümü olup içinde cıvıl cıvıl vakit geçirmek her şeyi unuttur sizlere.

Tüm bu güzelliklere sahip olmak istiyorsanız güzel sade ve şık dizaynlara evlerinizde yer verin. Rahat ve ergonomik eşyalar ile evinizin her köşesinde rahatlığı yakalayabilirsiniz.

Evinizde değişiklik yapacaksanız öncelikle evinizin değişiklik yapacağınız odasında bir odak noktası belirleyin ve eşyaları aynadan yansımış gibi dizmeye başlayın yani aynıları karşısındaymış gibi bir simetri oluşturun.

Gerçekleştirdiğiniz bu simetri ile evinizin odak noktasını vurgulayabilir değişik aksesuarlarla renklendirebilirsiniz.İki tane büyük aynayı 2 tekli kanepenin simetrisi olacak şekilde dizayn edip yeni yaşam alanları geliştirebilirsiniz. Yani çift aydınlatmalar, abajurlar, objeler simetriyi oluşturmanızda yardımcı olacaktır.

Evlerin yaşam döngüsünün merkezi olan salonlarınız faklı bir tarzda döşemek isterseniz mutlaka retro akımlarının da etkisi ile  gelişen klasik akımı tercih edin. Evlerinizde yer vereceğiniz klasik parçalar ile salonlarınızın şıklığına şıklık katın.

simetri simetri-dekorasyon simetrik-dekorasyon-örnekleri