Sürgülü Gardrop Modelleri

İster modern ister klasik yapıda olsun kullanacağınız gardrop modelleri ile yatak odalarınızı daha farklı ve ayrıcalıklı hale getirebilirsiniz.

Gardroplarınız her yönüyle dekorlarınızı çok daha fonksiyonel ve işlevsel bir noktaya taşıyacaktır. Özellikle son yıllarda gardrop modellerinin sürgülü ve rahat açılıp kapanabilir olması yaşam alanlarınızı çok daha efektif kullanmanıza neden olacaktır. Gardrop modellerinde sürgülü olanları tercih ederek mükemmelin ötesinde bir dekorun ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bu tasarımlar kolay açılıp kapanabilme özellikleri sayesinde yatak odalarınızı çok daha etkili kullanmanızı sağlayacaktır. Yatak odalarınızda yer vereceğiniz bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızı daha düzenli ve tertipli bir konuma taşıyabilirsiniz. Ayrıca bu tasarımlar hem estetik hem de işlevsel yönleri ile beğeninizi kazanacaktır.Yatak-odası-dolapları-2016Sürgülü gardrop modelleri ile yaşam alanlarınızı değerli kılabilirsiniz.

Yatak odanızdaki dağınıklığın önüne geçebileceğiniz aynı zamanda da eşyalarınızın dışarıdan görünmesine engel olan bu gardrop modelleri ile yatak odalarınızı çok farklı bir noktaya taşıyabilirsiniz. Bu tasarımlar yaşam alanlarınızı tamamen değiştirebilirler. Pratikliği ve farklı özellikleri sayesinde bu gardrop modelleri modern yatak odalarında çok fazla tercih edilmektedir. Kapladığı alan bakımından da az yer kaplayan bu tasarımlar ile yatak odalarınızı daha etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Her yönüyle hayatınızı kolaylaştıracak olan bu gardrop modelleri ile yaşam alanlarınızda fark yaratabilirsiniz.

Siyah ya da beyaz ve üzerinde ayan bulunan bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızı daha güzel gösterebilirsiniz.

Göz alıcı ve çekici bir yatak odası dekorasyonu için sürgülü gardrop modelleri biçilmiş kaftandır. Bu tasarımlar ile yatak odalarınızı çok daha büyüleyici bir dekorasyon haline getirebilirsiniz. Modern bir tarza sahip olan ve son derece kullanışlı olan bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızda fark yaratabilirsiniz. Kontrast renkleri birlikte kullanmakta bazen yatak odanızın ambiyansını doğrudan etkileyecektir.

ray-dolap-modelleri-9Yatak odanızda sürgülü gardrop modellerini tercih ederek oldukça şık ve işlevsel bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsiniz.

Cam kanatlara sahip olan sürgülü gardrop modelleri ile yatak odalarınızı daha dikkat çekici kılabilirsiniz. Son derece ilgi çeken bu gardrop modelleri, modern tarzdaki yatak odası dekorasyonunuzun çok daha ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Bu mobilyalar ile yaşam alanlarınızı genişletebilirsiniz. Gömme dolap şeklinde yapılan ve duvardan da yararlanmanızı sağlayacak olan bu tasarımlar ile yatak odalarınızda daha fazla alan açabilirsiniz. Aynalı ve duvardan duvara uzanan bu gardrop modelleri ile geniş bir yatak odası algısı yaratmanız kaçınılmaz olacaktır.

ray-dolap-modelleri-75Aynalı ve sürgülü olan gardrop modellerinde kapı modelinin aynalı olması yatak odanıza derinlik ekleyecektir.

Gardrop modelinde ayna kullanımı her yönden yatak odanızı çok daha güzel gösterecektir. Açık renkli tasarımların gardrop modellerinde kullanımı ile yatak odalarınızı çok daha iç açıcı ve ferah bir dekorasyona kavuşturabilirsiniz. Ahşap olan sürgülü gardrop modelleri yaşam alanlarınızda sımsıcak bir havanın esmesine neden olacaktır. Sürgülü gardrop modellerinde dikkat etmeniz gereken nokta renk, dokuu ve işlevsellik özelliklerini aynı noktada buluşturmanızdır. Bu şekilde yatak odalarınızı daha özel ve ihtişamlı hale getirebilirsiniz.

Yatak odanızda yer vereceğiniz sürgülü gardrop modelinizde buzlu cam şeklindeki kanatlara sahip olanlar harikulade bir yatak odası dekorunu evlerinize taşıyacaktır. Sürgülü gardrop modelleri her yönüyle yatak odalarınıza değer katacaktır. Bu tasarımların varlığı yaşam alanlarınızı çok daha fonksiyonel bir yapıya kavuşturacaktır. Sizlerde yatak odalarınızın dekorasyonunda bu tasarımları kullanarak yatak odalarınızı hiç olmadığı kadar aktif ve dinamik kılabilirsiniz.