Tik Ağacı Bahçe Mobilyaları

Bahçe mobilyalarında yeni trend tik ağacı. Tik ağacı ile bahçelerinizi sanat atölyesine çevirin.

Tasarımcıların en büyük ilham kaynağı insan vücudu bu kez de bahçe mobilyalarına ilham verdi. İnsan bedeninden ilham alınarak tasarlanan ‘Sprit Song’ bahçe koleksiyonları evlerinizi bahçesini tasarım atölyesine dönüştürüyor.

Yağmur ormanlarında büyüyen ve buradan getirilerek işlenen tik ağacından üretilen bu koleksiyon sudan etkilenmiyor ve tıpkı bizler gibi nefes alıp veriyor.

Tik ağacının kabul göreni tasarımcının elinden çıkmış olanı. Tik ağacını paslanmaz çelik ile buluşturan Tiffany&Tiffany’nin Spirit Song koleksiyonu buram buram tasarım kokuyor. Zarif formların estetik ile buluştuğu tasarımlar kullanım özellikleri ile dikkat çekiyor.

Sanat Kokularının Yükseldiği Tasarım

Barbara ve Robert Tiffany, Sprit Song koleksiyonun tasarım aşamasında fonksiyonel tasarımları incelediklerini itiraf etti. Tasarımın sahip olduğu zarif ve yumuşak hatlar ergonomik yapı doğanın eşsiz harikası tik ağacı ile birleşince ortaya kullanmaya kıyamayacağınız sanat eseri çıkmış.

Ergonomik unsurların insan bedeniyle uyumunun amaçlandığı Sprit Song International Casual Furniture Exhibition fuarında ‘En mükemmel tasarım’ ve ‘Adex Platinium’ ödülüne layık görülmüş.  Buteak Garden&Home tarafından ithal edilen koleksiyonun masa, bank, sandalye ve sehpa çeşitlerini Addresistanbul’ da ki mağazasında görebilirsiniz.

bahçe-mobilyaları tik-ağacı