Türkiye Klasik Mobilya Örnekleri

Türk halkı olarak konukseverliğimiz dünya çapında ön plandır. Bu nedenle gelecek kişileri en iyi şekilde ve özenle ağırlama gayretimiz mobilyalarımıza da yansır. Dekorasyonda ağırlık kazan salonlarımız dır.   Klasik mobilyaları sevenlerin salonda ve diğer odalar da klasik modelleri ilk önce tercih edilecektir. Klasik mobilyalar ağır ve kasvetli oluyorsa bunu modernleştirmek sizlerin elinde. Dikkat edilecek nokta klasik mobilya dekorasyon renklerini canlı tutmak ve ışıklandırma sisteminde oynamalar yapmak sayesinde daha şık ve canlı bir ortam yapabilirsiniz. Evinizde saray havası oluşturmak isteyenler için ideal bir seçim olması da önem taşımaktadır.

Piyasa da çok bulunacak olan dekoratif olarak tasarlanmış beyaz veya renkli salon takımı,oda takımları, deriden klasik salon takımı, İtalyan tasarımı olan klasik salon takımı gibi her zevke ve bütçeye uygun fiyatlarla evinize gelecek olan misafirlerinize ve kendinize verdiğiniz özeni yansıtacak klasik dekorasyon için bir seçenek mutlaka vardır. Bu tarz modeller üzerinde ince oymalı motifler de yer almaktadır. Bu sayede model daha şık bir görsele sahip olmaktadır. İskelet yapıları ise oldukça sağlamdır. Ayrıca el işçiliğinin sanatı da modeller üzerinde yer almaktadır. Sizde evinizde farklı bir hava oluşturmak isterseniz bu modelleri tercih edebilirsiniz.

türk klasik mobilya

Klasik Mobilya Takımı Örnekleri

Salon dekorasyonunda alışılan tarzların dışında mobilyalarınızı biraz da klasik mobilya dekorasyon olmasını isteyenler için yapılmış olan modern dekoratif beyaz renklerle yapılmış olan bir salon dekorasyonu alabilirsiniz. Evinizde beyaz rengin olması ortamın kasvetini dağıtacak ve ortamın daha saf/temiz/derin görünmesini sağlayacaktır. Salonunuzun ve diğer odalarda beyaz uygulamanız evinize farklı bir hava katacaktır. Salon köşenizde geniş beyaz bir klasik dekorasyon mobilyaları yemek odası ile dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Duvarlarınıza yaptıracağınız iç acıcı renkler ile duvar kağıdı ise mobilyalarınızda ki uyumu daha ön plana çıkartacaktır. Evinizde istediğiniz tarzda bir kombin de oluşturabilirsiniz.

türk klasik mobilya modelleri

Mağazaları gezdiğinizde gördüğünüz yüzlerce çeşit mobilya mağazası ile her zevke uygun mobilyalar ile fikirler edinerek alabilirsiniz veya kendi evinize uygun ölçülerde yaptırabilirsiniz Dikkat edilecek ayrıntı ise klasik mobilya takımlarının rahat olması, konforlu olması ve bakımı içinde çok kullanışlı olması gerekmektedir. Diğer ayrıntılar ise klasik mobilya takımının alacaksanız renk kombinasyonunun çok uyumlu olması, aksesuarlarının çok ayrıntılı olmaması temizlik /hijyen açısından, tarzının size uyup uymayacağı, geçiş çizgilerinde ki olan uyumu çok önemlidir ve bu işi ise ancak profesyonel kişilerin anlayıp gerçekleştireceği ekip işidir.

Sizde hayallerinizin üstünde dekorasyon için bu işi bilen mobilya iç mimari bölümünden fikir alarak destek alıp sonra karar vermelisiniz. Kararınızı verdikten sonra hayata geçirmelisiniz. Anahtar teslimi olan villa, dubleks, otel, motel, restoran, lokanta, kreş, club, anaokulları ve diğer mekanlar için de iç mimarlık hizmetleri veren yerler olup, hayalleriniz için ön görüşmeler sizlere fayda sağlayacaktır.

türk klasik mobilya takımları