Tv Sehpası Modelleri

TV sehpası modelleri ile salonlarınızda ya da oturma odalarınızda sabit olarak büyük boyutlu Tv ünitelerine ve duvar ünitelerine yer vermek yerine sadece küçük ve portatif Tv sehpalarını kullanarak son derece şık ve gösterişli dekorasyonlar oluşturmanız mümkündür. Bu olağanüstü ve sıra dışı tasarımlar ile hem yerden tasarruf sağlayacaksınız hem de görsel olarak harikulade bir görünüm sağlayacaksınız. Televizyonunuzu ve elektronik eşyalarınızı her açıdan kullanmanıza imkan tanıyan bu mobilyalar ahşap, cam, yardımcı duvar askı sehpası ve duvar ünitesi sehpası modelleri ile dikkatinizi çekecektir.
ahşap-tv-sehpası
Televizyonunuzu güzel bir şekilde ve keyifle izlemenizi sağlayacak bu Tv sehpası modelleri kullanışlılıkları ve fonksiyonellikleri ile ön plana çıkacaktır. Aynı zamanda fazla eşyalarınızı depolama alanı bulabileceğiniz dolaplar geniş hacimleriyle kalplerinizi fethedecek. Özellikle Ahşap ve duvar üniteli Tv sehpaları ile hem yerden hem de duvardan tasarruf etmeniz olasıdır.

beyaz-lcd-tv-sehpaFarklı boyutlarda tasarlanan bu Tv sehpalarını istediğiniz boyutlarda ve farklı ölçülerde bulabilmeniz mümkündür. Kullanacağınız Tv sehpaları hem genişlik hem de yükseklik olarak evinizin boyutlarına uygun olmalıdır.

Tv sehpalarınızı kitap ünitesi ve dvd ünitesi olarak da kullanmanız olasıdır. Böylece hem kitaplarınızı hem de Dvd filmlerinizi yerleştirebilecek bir yer bulabileceksiniz, aynı zamanda bunun gibi daha birçok şey içinde Tv sehpanızı kullanabileceksiniz.

tv-sehpasıModern görünümlü cam sehpaları dar olan salonlarınızda kullanmanız mümkündür. Ahşap modeller ise daha çok geniş ve büyük salonlar için kullanılmaktadır.Son derece kolay taşınabilir, pratik ve esnek bu modeller ile oturma odalarınızın görünümüne ahenk katabilirsiniz. Yer değiştirmesi bakımından da rahat sökülebilir özelliklere sahip bu Tv sehpaları ile dekorunuzu tamamen değiştirmeniz mümkün olacaktır.

tv-sehpasi-modelleri-2015-34Salonlarınızda hareketlilik ve dinamizm görmek hoşunuza mı gidiyor o zaman bunu Tv sehpaları ile yapabilirsiniz. Tv sehpası olarak fazlasıyla doyurucu görselliğe sahip bu modern sehpalara televizyonunuzu kolayca yerleştirebileceksiniz.

ACHILL_CF1204A_CEVIZDiğer elektronik eşyalarınıza da yer vermenizi sağlayan bu Tv sehpalarını çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Görsel anlamda tamamlayıcı olan bu ürünlerle bambaşka dekorasyonlara sahip olmanız mümkündür. Aynı zamanda sahip olduğu raflarda süs eşyası olarak koymayı düşündüğünüz aksesuarlara yer verebilirsiniz. Sadelik olarak da eşsiz bir güzellik sunan  Tv sehpaları görsel anlamda büyüleyici görünüm elde etmeniz mümkündür.

ARTEMİS PLAZMA ÜNİTESİ (5)Dolapların kullanışlılığı ise bu tasarımı daha da değerli hale getirmiştir. Tv sehpalarının kullanışlılığına başka bir boyut ve şıklık getiren dolap ve raflar işinize çok yarayacaktır. Tv sehpası modellerini incelediğimizde ahşap ve modern tasarımların ön plana çıktığını görmekteyiz.

Ahşap Tv sehpası modelleri: Ahşaptan yapılan bu Tv ünitesi modelinde dikkat çeken özellik ise el yapımı olarak üretilmiş olmaları ve kullanışlılık açısından da fonksiyonel olmalarıdır. Göz alıcı estetiğin de ahşap tasarımlarla birleştirilmesiyle son derece muhteşem bir görünüm elde etmeniz mümkündür. Ahşap modeller mobilyalarınıza daha kolay uyum göstereceği için de her zaman ilk sırada tercih edilir. Lake ve eskitme modeller çok revaçtadır.

Palermo Plazma Ünitesi (2)Herkesin evinde görmek isteyeceği türden ve üzerinden gözlerinizi alamayacağınız türden mobilyalardır. Fark yaratabilecek ve farklı hissettirecek Ahşap tv sehpaları ile tarzınızı konuşturacaksınız. Ahşap modellerde modern tasarım ayaklar görülmeye değer. Renklerini kendinizin seçeceği bu şık mobilya modelleri ile dilediğiniz tv sehpasına kavuşmanız mümkündür. Bloklar halinde üretilen bu mobilya tasarımlarını değişik kombinasyonlarda kullanmanız mümkündür.

Akkasia Plazma (3)Cam Tv sehpası modelleri : Cam tv sehpaları ise daha dar evlerde kullanması hem yer açısından size faydalı olur hem de evinizin geniş görünüm kazanmasına imkan tanır. Cam modellerde süs eşyalarınızın raflarda güzel görünmesini sağlayacaktır. Cam sehpalar aynı zamanda Daha modrn bir görünüm oluşturmak için kullanacağınız özel tasarımlar olarak göze çarpar. Cam tv sehpası üzerinde Televizyonunuz daha şık ve esnek görünecek ve ayı zamanda uzun ömürlü kullanım sağlayacaktır.

BELİNDA PLAZMA (12)Cappaletti Plazma ünitesi (1)Duvar ünitesi sehpası modelleri: Duvar ünitesi tv sehpası modelinde ise duvar ünitesi ile beraber kullanacağınız bu mükemmel tasarımlar ayrı olarak da göze hoş gelen harikulade tasarımlardır. Duvar ünitenizden bağımsız olarak kullandığınızda da bir o kadar şık duran bu tv sehpaları size harikulade bir görünüm de sunacaktır. Çeşitlilik açısından da bir çok modelin varlığından söz etmeniz mümkündür.