Vakko Home Koleksiyonu

Yaklaştığımız kış aylarına özgü 2012 Sonbahar- Kış koleksiyonunu sunan Vakko Home’ nin tasarladığı yastıklar evlerinize renk getirecek. Klasik tarzın Bizans’ın tarihiyle birleşiminden çıkan dekorasyonlar şık dokunuşların yanında görsel zarafet sunuyor. Renk tonlarının göz alıcı oluşu evlerde kullanımını yaygınlaştıran tasarım örneği sunmasının yanında yaşam alanlarınızda farklı bir esinti sergileyecek. Rahatlığın dinlendirici kaynağı olan yastıklar evde hemen hemen her alanda vazgeçilmez yapıya sahip olmasının güzelliğini sizlere yaşatıyor.

Hem şıklığı hem de zarafetiyle göz zevkinize ve konforuyla da sağlığınıza  hitap edecek olan yastıklarla yaşam alanlarınızda nezih görüntüler yakalayacaksınız. Tarihi desenlerin yastığa ayrı bir hava katarak yansıması mimari unsurların farklı objeler üzerinde de uygulanabildiğini sizlere kanıtlıyor. Yastıklarda kullanılan şerit desenler duvarlarda kullanılan  kâğıtlarla aynı desenleri taşıyarak  mimarinin eşsiz güzelliğini sizlere yaşatıyor. Tavanlardaki desenlerden ilham alınan yastıklarda farklı desenlerin el işçiliği ile işlendiğini görüyoruz. Mücevher renklerinin altın renkleriyle birleşimi engin görünüş kazandıran Bizans usulü yastıklar evlerinizde renkli görüntülere yer verecek.

Zarafetin buluştuğu mekâna ev sahipliği yapmanın keyfini yaşarken eşsiz manzaranın büyüsüne kapılacaksınız. Evlerini dekorasyondan geçireceklere en güzel tasarımı sunan yastıklar mobilyalarınıza uygun renk tonlarıyla bütünleyici kombin oluşturacaktır.

vakko-home vakko-home-dekorasyon vakko-home-dekorasyonu

HOME ART,KASIM 2012