Çilek Mobilya Yeni Yıl Kampanyası

Yeni yılın ilk kampanyası gençlerin dostu Çilek’ten

Asya Card sahipleri Çilek Mobilya’da avantajın keyfini sürüyor. Çilek Mobilya Asy Card sahiplerine +8 taksit kampanyası başlattı.
Asya Card Çilek Mobilya +8 Taksit Kampanyası sizleri bekliyor. Çilek Mobilya`da Asya Card`ınıza +8 Taksit Fırsatı. Çilek Mobilya Mağazalarında Asya Card`ınıza 31 Aralık 2012 tarihine kadar +8 Taksit fırsatını kaçırmayın. Asya Card Çilek Mobilya +8 Taksit Kampanyası 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Asya Card Çilek Mobilya +8 Taksit Kampanya Detayları

• Asya Card Çilek Mobilya +8 Taksit Kampanyası 31 Aralık 2012 tarihine kadar Çilek Mobilyada Asya Card ile yapılan taksitli harcamalarda geçerlidir.

• Çilek Mobilya +8 Taksit Kampanya dönemi boyunca yapılan tek çekim işlemler kampanyaya dahil değildir.

• Asya Card Çilek Mobilya +8 Taksit Kampanya 2-7 aralığındaki taksit sayılarında geçerli olup, +8 taksit uygulaması ile birlikte en fazla 15 taksit imkanı sağlanacaktır.

• Business kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

• Çilek Mobilya +8 Taksit Kampanya ilgili üye işyerinde devam etmekte olan bir başka Bank Asya kampanyası ile birleştirilemez.

• Asya Card Çilek Mobilya +8 Taksit Kampanyaya katılacak olan asıl ve ek kart müşterilerin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibari ile kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir. Hakkında haciz işlemi başlatılmış, bir dönemden fazla borç gecikmesi olan kredi kartı hesapları, bu ve benzeri durumlardan doğan idari ve kanuni takipteki hesaplar, kart sahibinin vefat bildirimi yapılmış hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi bulunan kişiler kampanyaya katılamazlar.

çilek-mobilya çilek-çocuk-odası çilek